Aktuality 

Astrologie 

Astrohry 

Grafologie 

Konstelace 

Enkaustika 

O nás 

Kontakt 

Odkazy 

Fotogalerie 


Astrohry

Inkarnační úkol


Milí přátelé,

ráda bych Vás pozvala na nový astrologický seminář, jehož téma je:

" Chiron "

Chiron je postavou řeckých mýtů. Narodil se jako nesmrtelné dítě řeckých bohů, jako kentaur, napůl kůň (nižší přirozenost) a napůl člověk (vyšší přirozenost), ale vlastně bůh (nejvyšší)...
V boji utrpěl nevyléčitelné zranění nohy, které si toužil vyléčit. Stal se tak věhlasným učitelem, astrologem, lékařem a léčitelem.
Každý z nás má v sobě (ve svém horoskopu) svého Chirona – zraněného léčitele. Vede nás k podstatě našeho zranění, do vlastní temnoty, do světa nevědomí. Ve chvíli, kdy tam své zranění objevíme, uvidíme, pochopíme a zvědomíme, nabízí nám naše vědomí možnost uzdravení. Protože uzdravit se, znamená probudit se a spatřit dokonalost našeho života.

Zvu Vás tedy na setkání s Vaším Chironem.
Jako obvykle se dozvíte, jakou energii má k dispozici Váš Chiron, jakou oblast Vašeho života nejvíce ovlivňuje. Kde máte svou bolavou ránu, ale i obrovský potenciál léčitele.
Následně skrze astrokonstelaci prožijete vlastní chironskou energii a uvidíte, jak daleko se na své cestě k uzdravení nacházíte.

Opakování semináře připravujeme.


Další semináře z cyklu Astrohry:

"Poznej svůj inkarnační úkol."

V každém horoskopu se dá vypočítat osa lunárních uzlů.
První z uzlů ukazuje oblast, ve které se cítíme jisti, jsme tu jako doma, dobře to tu známe, umíme tuto energii dobře využívat i zneužívat. Naučili jsme se to v našich minulých životech.
Druhý uzel naopak ukazuje místo, kam máme dojít. Tam to ale neznáme, cítíme nejistotu, strach, pochybujeme o sobě... Ale životní okolnosti nás chtě nechtě vedou tímto směrem.

Inkarnační úkol není to stejné jako životní poslání. Inkarnační úkol je kvalita, kterou máme v tomto životě poznat a do svého života integrovat. Rozloučili jsme se s minulostí, kterou nezměníme? Zvládneme poděkovat za minulost, protože minulost = zkušenost? Jsme už na cestě k nové kvalitě - k naší krásné budoucnosti?

Stejně jako u jiných astroher se nejdříve na toto téma podíváme teoreticky, popovídáme si o tom, co vidím v horoskopu, dostane psaný text. Potom postavíme astrokonstelaci, kde energie uzlů prakticky prožijeme a zároveň uvidíme, na jakém místě osy lunárních uzlů se nacházíte.

Opakování semináře připravujeme.
"Tři ženy v nás"

ráda bych Vás opět pozvala na setkání v ženském kruhu. Tentokrát znovu nahlédneme do tajů astrologie. Každý z nás má v sobě energii Luny - zralé ženy, matky; energii Venuše - dcery, mladé dívky, milenky a Lility - temné nezkrotné ženy, děvky a čarodějky.

V ideálním případě v nás tyto energie žijí, vzájemně se podporují a společně projevují. Často však si tyto naše vnitřní ženy konkurují, bojují spolu, vzájemně se potlačují nebo ignorují.
Během tohoto setkání se každý z Vás seznámí se třemi svými vnitřními ženami. Zjistíte, v jakém stojí každá znamení, domě, aspektech - jak se projevuje.
(Např. Luna v Raku je citlivá, starostlivá, pečující, ale i závislá a skrze city manipulující matka, zatímco Luna ve Vodnáři je víc kamarádka, než matka, je svobodomyslná, nechce být závislá na svých dětech a někdy dětem chybí její pozornost a objetí ...).

Procítit, uvidět a zharmonizovat vztah mezi Lunou, Venuší a Lilit nám pomohou astrokonstelace.

Opakování semináře připravujeme.
"Partnerství"

Opět nahlédneme do tajů astrologie. Svou pozornost zaměříme na naše partnerství. Podíváme se, jaká energie nás primárně přitahuje - je naším protipólem, velkou neznámou. Uvidíme, jak si představujeme svého milence, ochránce a bojovníka a po jakém životním partnerovi - otci našich dětí toužíme.

Opět si nejdříve popovídáme o postavení planet - zrcadel těchto našich vnitřních mužů, ve znameních, a potom se skrze astrokonstelace podíváme, v jakém jsou vztahu mezi sebou i s našimi vnitřními ženami. Zda se podporují, souzní, milují nebo bojují, či ignorují.

Opakování semináře připravujeme.------------------------------------------------------------------------------------------
Copyright 2008 - 2020 © Slunovrat-MJ, Martina Jirkovská. Práva vyhrazena.